ZÓNA @ PRO NAŠE PACIENTY

Využíváme šifrované elektronické komunikace prostřednictvím telemedicínské aplikace MEDDI app
Kontaktujte svého lékaře bezpečně a jednoduše!

Žádost o eRecept nebo ePoukaz

Neztrácejte čas telefonováním - pište! Váš požadavek vyřídíme v pracovních dnech do 24hodin.

Na pevnou linku nám neposílejte SMS. 

Nejprve si vždy ověřte (např. v lékárně - po předložení občanského průkazu nebo v aplikaci e-Recept ), zda máte opravdu uskutečněné všechny výběry, zejména na tzv. opakovací eRecept.

Sdílení lékařských zpráv (pacient → lékař)

Absolvovali jste vyšetření (např. oční, cévní, ultrazvuk, odběry v jiné ambulanci..) a máte výsledek, který chcete lékaři předat mimo plánovanou kontrolu? Chraňte své citlivé osobní údaje a posílejte tyto zprávy pouze zabezpečenou cestou, nikdy prostým e-mailem !

Sdílení lékařských zpráv (lékař → lékař)

Mezi lékaři je možné zabezpečeným způsobem sdílet zdravotní dokumentaci - zprávu z diabetologického vyšetření automaticky odešleme Vašemu praktickému lékaři, pokud je v systému MEDDI MDCGM CLICKBOX nebo e-zprava registrován.

Ulehčete si život (nejen) s inzulinem

Diabetologie se postupně stává oborem, kterému vládnou digitální technologie, což zejména pro starší generaci našich diabetiků není úplně dobrá zpráva.... v naší ambulanci se proto snažíme najít kompromis a nové přístupy zavádět citlivě a nenásilně.

Novinky a vychytávky


Kontinuální monitorace glykemie, senzory 

Diabetikům nabízíme systém pro okamžitou kontinuální monitoraci glukózy (FGM=Flash glucose monitoring), samozřejmá je výuka a praktický nácvik aplikace senzoru, možnost konzultace naměřených hodnot, grafů kolísání krevního cukru ve sledovaném období a jejich vyhodnocení lékařem - propojením s webovou  nebo mobilní aplikací.

Cestování s inzulínem

Před zahraniční dovolenou si zavčas zajistěte vystavení povinného "inzulinového pasu" (viz Ceník) - potvrzení ošetřujícího diabetologa sloužící k tomu, abyste mohli mít inzulín a ostatní diabetické pomůcky v příručním zavazadle u sebe v letadle. Dokument obsahuje i typ vaší cukrovky a jmenovitý seznam pomůcek, které s sebou vezete (včetně zásobního inzulínu, léků k léčbě atd.) .