Darujte zdraví - voucher, který má smysl

11.12.2023

Pokud přemýšlíte, čím letos (nejen) o vánocích své blízké obdarovat - nabízíme dárkové poukazy na vyšetření a konzultaci v naší nutriční poradně. Použijte objednávací formulář na této stránce nebo napište na info@diabetologie-kurim.cz. Tato nabídka platí celoročně.

Vstupní konzultace   - KOMPLET           45min.     

vyšetření a zhodnocení nutričního stavu, analýza složení těla - interpretace měření, nutriční diagnóza, osobní konzultace a poradenství, edukace - materiály, výběr vhodných/nevhodných potravin, sestavení nutričního plánu klienta/pacienta 

820 Kč

Dlouhodobý program KOMPLET +3         

vstupní konzultace KOMPLET (45 minut) včetně edukačních materiálů + analýza složení těla (TANITA), a následně 3x kontrolní konzultace (á 30 minut) - pokaždé včetně bioimpedanční analýzy těla

Novinka od 1.1.2024

2300 Kč

Analýza bioimpedančním přístrojem (Tanita)

Komplexní analýza tělesného složení tetrapolárním přístrojem využívajícím bipedální i bimanuální lokalizaci elektrod, interpretace měření (bez výživového poradenství)

nelze provádět u těhotných nebo u pacientů s implantovaným kardiostimulátorem

200 Kč

Pokud máte zájem navíc např. i o změření hladiny cukru (glykémie), hladiny glykovaného hemoglobinu (HbA1c) nebo odběr krve na cholesterol (neprovádí se u těhotných) - přidejte svůj požadavek do poznámky.  

Dárkový poukaz - objednávka

Vyplňte všechny potřebné údaje, a my se Vám ozveme co nejdříve.